تبلیغات تبلیغات محیطی تبلیغات اینترنتی تبلیغات دیجیتال تبلیغات موثر

متفاوت با هرآنچه تا به حال دیده اید!

ایر ویژن | ™Airvsn برای اولین بار با ارائه دستگاه هولوگرافیک معلق در ایران این تجربه بی نظیر را برای شما و مشتریانتان فراهم نموده تا همزمان با سراسر دنیا از نزدیک با این تکنولوژی جدید ۲۰۱۷ آشنا شوید.

برگزار کنندگان رویداد و ایونت های خاص برای به وجد آوردن میهمانان  خود نمایشگر هولوگرافیک ایر ویژن را در ورودی مراسم، محل پذیرایی یا شو روم قرار می دهند.

دستگاه هولوگرافیک ایر ویژن | ™Airvsn را به نام های هولوگرافی فن (Holographic Fan) هولوگرام سه بعدی (۳D Hologram) و یا دستگاه هولوگرافی سه بعدی (۳D LED Holography Fan) نیز می شناسند.

جلب توجه!

ایر ویژن | ™Airvsn جلوه هایی زیبا از تصاویر هولوگرافیک می سازد که حتی افراد کم توجه برای تماشای آن چند لحظه ای می ایستند.
تصاویر متحرک و تمام رنگی معلق در هوا به قدری غافلگیر کننده هستند که  هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. این تصاویر هولوگرام نیستند، اما در هوا معلق اند!

ایر ویژن | ™Airvsn با استفاده از تکنولوژی ماندگاری تصویر (POV) و بر پایه دیود های نورانی LED  فضای هولوگرافیک را برای بیننده در هوا تداعی می کند.

درخشش تصاویر تمام رنگی در فضای محیط بیننده را غافلگیر کرده و تجاربه ای منحصر به فرد با جلوه های بصری سه بعدی به وجود می آورد.

دستگاه هولوگرافی ایرویژن قابل نصب بر روی دیوار و استند های طراحی شده استاندارد می باشد.

دستگاه هولوگرافیک

کاربری آسان ایر ویژن | ™Airvsn !

این نمایشگر هولوگرافیک بسیار سبک در هر محلی قابل نصب است و با نرم افزار Wifi قابل برنامه ریزی و کنترل از راه دور می باشد.

ایرویژن به شما این امکان را می دهد تا در هر محلی که مخاطبتان حضور دارند بدون توجه به وسعت محل از آن برای تبلیغات استفاده کنید.

دستگاه هولوگرافیک ایر ویژن

با تصاویر بزرگ هولوگرافیک معلق بینندگان را غافلگیر کنید.

ایجاد تصاویر بزرگ در هر اندازه ای با اتصال شبکه ای ماتریکسی از دستگاه های هولوگرافیک ایر ویژن | ™Airvsn امکان پذیر است حتی برای ساخت یک ویدیو وال بی نظیر سه بعدی.
تاثیر هولوگرافیک ها زمانی که در ابعاد نمایشی بزرگ و انیمیشن در هوا به صورت معلق دیده می شود، بسیار نفس گیر است.

ویدیو های معلق توجه ها را به خود جلب می کند!

ایر ویژن | ™Airvsn با مصرف برق بسیار کم و جلب توجه بالا، حمل و نقل آسان، هزینه تمام شده پایین، کنترل از راه دور و … در نمایشگاه ها، فروشگاه ها، مراکز خرید، سینما، مترو، پایانه ها، فرودگاه، هتل، رستوران و دیگر مناطق پر رفت و آمد قابل استفاده است.

همین امروز با شرکت ایر ویژن | ™Airvsn تماس بگیرید تا تکنولوژی جدید هولوگرافیک های درخشان را از نزدیک ببینید.

ایر ویژن | ™Airvsn جهت فروش، اجاره و نمایندگی ارائه می گردد.

همچنین ما برای کمک و سرعت بخشیدن به ایجاد محتوا، پیام برند و آرم شما را به گونه ای طراحی کنیم که با توجه به خواص هولوگرافی توجه بیشتری را جلب کند.